Revoluci v oblasti řezání vodním paprskem představují patentovaná ultra vysokotlaká a současně vysoce energeticky úsporná čerpadla SERVODRIVE, HYPERDRIVE a E-DRIVE! 

Tyto systémy se vyznačují výrazně sníženou spotřebou energie i provozních kapalin při dosažení až 95% účinnosti a prokazatelně delší životností jednotlivých komponent. To vše zajišťuje výraznou finanční úsporu spojenou s provozem celého zařízení a snížení environmentální zátěže, na kterou se společnost WATERJET při vývoji svých inovativních řešení dlouhodobě zaměřuje.

ULTRA-VYSOKOTLAKÁ ELEKTRICKÁ ČERPADLA E-DRAVE A E-DRIVE PRO!

Špičková ultra vysokotlaká čerpadla o výkonu 6.000 bar s čistě elektrickým pohonem. Jedná se o moderní čerpadla dosahující bezkonkurenční účinnosti 95% a vyznačují se extrémně tichým chodem, velmi snadnou údržbou a reálným snížením provozních nákladů až o 50%!

ÚSPORNÁ VYSOKOTLAKÁ ČERPADLA SERVODRIVE A HYPERDRIVE!

Revoluční patentovaná technologie hybridního servomotorového čerpadla s výkonem 4.150 bar. Nahrazuje hydraulické válce novými vysoce účinnými, kompaktními, spolehlivými a plynule ovladatelnými servo lineárními pohony! Tento systém znamená pro zákazníka o 60% vyšší účinnost, až o 45% nižší provozní náklady a výrazně vyšší životnost komponent!