Slide

HPE Series

Vysoce výkonné servoelektrické CNC vysekávací systémy, s víceosově koordinovaným řídícím systémem SIEMENS a s velmi vysokou provozní účinností. Centra HPE se vyznačují velmi vysokou přesností díky patentovanému systému Nisschinbo AUTO INDEX a podporují oblíbený režim měkkého děrování. Veškerá centra značky YAWEI umožňují plnou automatizaci v rámci celého výrobního systému zákazníka.

HPA Series

Univerzální servoelektrické CNC vysekávací systémy pro všestranné využití. Řada HPA se vyznačuje zejména skvělými provozními vlastnostmi, co se týče nízké spotřeby energie a nízké hlučnosti při dosažení co nejlepších požadovaných výsledků práce.

HPI Series

Vysokorychlostní hydraulická CNC vysekávací centra využívající řídící systém SIEMENS a ty nejmodernější technologie pro realizaci velmi sofistikovaných výrobních procesů (tvarování či žebrování kol atd.) a to vše při zachování rychlé a jednoduché obsluhy. Systémy řady HPI jsou vybaveny mj. automatickou detekcí odizolování zajišťující dlouhodobý stabilní a spolehlivý provoz.

HPH Series

Vysoce výkonná hydraulická CNC vysekávací centra (v MID-END a HI-END provedení) s velmi pevnou konstrukcí hlavy pro skvělou kvalitu děrování a dlouhou životnost. Systémy řady HPH jsou vybaveny klešťovým snímačem a systémem rychlé výměny nástrojů.

nezávazná poptávka

  V zastoupení největšího asijského výrobce moderních strojírenských technologií bychom Vám rádi představili špičkové 2D a 3D laserová řezací centra značky YAWEI.

  Produkty značky YAWEI představují světovou technologickou špičku
  v oblasti laserového řezání, ohraňovacích lisů a ohýbacích center, nůžek a výsekových zařízení, avšak nabízených za výrazně
  atraktivnější ceny pro koncového zákazníka.

  Společnost JIANGSU YAWEI vlastní více než 260 celosvětových
  technologických patentů a vyvíjí ty nejmodernější technologie pro
  strojírenský průmysl již od roku 1956!

  Většina produktů je vyráběna v Japonsku s využitím těch nejkvalitnějších komponent ze Švýcarska, Německa, Japonska a USA.

  Jako výhradní partner pro Českou republiku a Slovensko zajišťujeme kompletní distribuci a servis veškerých produktů značky YAWEI.

  Top
  All search results