Slide

TOPGRINDER

vakuové stoly pro profesionální odjehlování, broušení, kartáčování a leštění

Ručně ovládané mobilní brousící stoly s vakuovým a magnetickým uchycením dílů pro nejrůznější dokončovací operace, včetně odstraňování otřepů či strusky, plošné broušení, zaoblování hran, leštění do vysokého lesku atd.

TopGrinder: Vrcholný model vybavený pružinami odlehčeným a nastavitelným ramenem pro velmi snadnou a bezpečnou obsluhu, vlastní filtrací a možností napojení na externí odsávání.

ProGrinder: Ekonomická varianta brousícího stolu TopGrinder s možností využití excentrické hlavy pro bezsměrovou povrchovou úpravu opracovávaných dílů.

TopEdge: Varianta pracovního stolu s funkcí ukosování, frézování libovolných rádiusů a srážení hran pod různými úhly. Stůl je vybaven plynulým nastavením rychlostí opracování a jednoduchým upínáním dílů.

F200XLDS

kompaktní automatické systémy na opracování malých dílů

Nejmenší automatické linky na trhu s magnetickým či vakuovým uchycením dílů pro odjehlování, plošné broušení a sjednocování povrchů velmi malých dílů již od velikosti 10 x 10 mm do šířky 200 m a to rychlostí až 5 m/min. F 200 XL DS pak obsahuje místo brusného pásu kladívka pro odstranění strusky.

DS600

variabilní automatické linky

Vysoce výkonné a variabilní automatické linky vybavené magnetickým či vakuovým uchycením opracovávaných dílů a plechů až do šířky 1500 mm vhodné pro odjehlování, broušení a sjednocování povrchů rychlostí až 5 m/min.

DS1200

komplexní odjehlovací a brousící centrum

Špičkové odjehlovací a brousící centrum vhodné pro konečnou úpravu dílů o tloušťce 4 až 40 mm a pro úpravu před finálním lakováním či galvanizací. Centrum je vybaveno 5 pracovními pozicemi a 7 nástroji s možností automatické tvorby rádiusů až do 2 mm a rychlostí opracování dílů až 8 m/min.

nezávazná poptávka

  Proč právě vodní paprsky INTEC-G2 od VKR?

  Systémy řezání vodním paprskem INTEC-G2 jsou vybaveny nejnovějšími HI-TECH technologiemi v oblasti řezání vodním paprskem a v kombinaci s patentovanými vodními čerpadly QUANTUM představují skutečnou světovou technologickou špičku.

  Tyto systémy se vyznačují výrazně sníženou spotřebou energie i provozních kapalin při dosažení až 60% nárůstu řezacího výkonu a prokazatelně delší životností jednotlivých komponent. To vše zajišťuje výraznou finanční úsporu spojenou s provozem celého zařízení a snížení environmentální zátěže, na kterou se společnost TECHNI-WPA při vývoji svých řešení zaměřuje.

  Ke všem systémům TECHNI-WPA, ale i systémům jiných výrobců zajišťujeme plnou servisní podporu a dodávku špičkových dílů ve spolupráci s našimi partnery z Německa, Lucemburska, USA a Austrálie!

  Top
  All search results