V zastoupení předního evropského výrobce moderních strojírenských technologií bychom Vám rádi představili HI-TECH odjehlovací a brousící systémy značky Q-FIN a VKR!

Produkty společností Q-FIN i VKR představují technologickou špičku v oblasti ručních, poloautomatických i plně automatických systémů pro odjehlování, broušení, kartáčování, leštění, sjednocování povrchů, odstraňování strusky a můstků kovových dílů včetně kvalitních systémů mokrého odsávání vhodného pro tyto pracovní operace!

Jako výhradní partner pro Českou republiku a Slovensko zajišťujeme kompletní distribuci a servis veškerých produktů značky Q-FIN a VKR!

 

Proč právě systémy značky Q-FIN a VKR?

Veškeré produkty Q-FIN představují vrchol mezi zařízeními na povrchovou úpravu kovových dílů a plechů a to jak díky samotné konstrukci, použitým komponentům a moderním technologiím, ale také obrovské variabilitě použití konkrétních odjehlovacích, brousících, kartáčovacích a leštících nástrojů a přizpůsobení daných pracovních pozic přesně na míru!

V rámci těchto pracovišť jsme schopni variabilně kombinovat brusné pásy, brousící, scelovací a odjehlovací kotouče, speciální kartáče, leštící kotouče a válce, kladívkové kotouče a další nástroje pro dosažení perfektního výsledku!

 

 

 

F 200 / F 200 XL / F 200 XL DS - kompaktní automatické systémy na opracování malých dílů

Nejmenší automatické linky na trhu s magnetickým či vakuovým uchycením dílů pro odjehlování, plošné broušení a sjednocování povrchů velmi malých dílů již od velikosti 10 x 10 mm do šířky 200 m a to rychlostí až 5 m/min. F 200 XL DS pak obsahuje místo brusného pásu kladívka pro odstranění strusky.

 

F 600 / F 600 SP4 / F 600 SR4 / F 1200 / F 1200 XL / F 1500 - variabilní automatické linky

Vysoce výkonné a variabilní automatické linky vybavené magnetickým či vakuovým uchycením opracovávaných dílů a plechů až do šířky 1500 mm vhodné pro odjehlování, broušení a sjednocování povrchů rychlostí až 5 m/min.

 

DS 600 / DS 1200 - automatické systémy pro odstraňování strusky

Volně stojící zařízení sloužící pro zcela automatické odstraňování strusky z řezaných částí kovových produktů až do šířky 1200 mm a eliminaci jakéhokoliv poškození strojního vybavení či opracovávaných dílů při jejich dalším opracování.

 

SER 600 / SER 1200 / SER 1200 XL Multibrush - komplexní odjehlovací a brousící centrum

Špičkové odjehlovací a brousící centrum vhodné pro konečnou úpravu dílů o tloušťce 4 až 40 mm a pro úpravu před finálním lakováním či galvanizací. Centrum je vybaveno 5 pracovními pozicemi a 7 nástroji s možností automatické tvorby rádiusů až do 2 mm a rychlostí opracování dílů až 10 m/min.

 

 

TopEdge / ProGrinder / TopGrinder - vakuové a magnetické stoly pro profesionální odjehlování, broušení, kartáčování, leštění a ukosování

Ručně ovládané mobilní brousící stoly s vakuovým a magnetickým uchycením dílů pro nejrůznější dokončovací operace, včetně odstraňování otřepů či strusky, plošné broušení, zaoblování hran, leštění do vysokého lesku atd.

TopGrinder: Vrcholný model vybavený pružinami odlehčeným a nastavitelným ramenem pro velmi snadnou a bezpečnou obsluhu, vlastní filtrací a možností napojení na externí odsávání.

ProGrinder: Ekonomická varianta brousícího stolu TopGrinder s možností využití excentrické hlavy pro bezsměrovou povrchovou úpravu opracovávaných dílů.

TopEdge: Varianta pracovního stolu s funkcí ukosování, frézování libovolných rádiusů a srážení hran pod různými úhly. Stůl je vybaven plynulým nastavením rychlostí opracování a jednoduchým upínáním dílů.

 

 

WES 3000 / WES 6000 - automatické systémy odsávání s vodní filtrací

Automatické systémy mokrého odsávání prachu z pracovního prostředí stroje bez ztráty tlaku a s vodní filtrací. Zařízení eliminuje možný vznik výbušného prostředí hrozícího zejména při zpracování měkkých kovových materiálů, současně zajišťuje ideální podmínky pro dokonalý výsledek pracovního procesu a prodlužuje životnost jednotlivých komponent stroje. WES je možné napojit přímo na stávající odsávání zákazníka.