Slide

HSG Series

Velmi kvalitní CNC nůžky gilotinového typu s možností automatického řízení úhlu a čistoty střihu. CNC nůžky YAWEI se vyznačují vynikající přesností pracovních operací spojenou s jednoduchostí jejich ovládání. Nůžky jsou hydraulicky řízené a jsou vyráběny v mnoha variantách a modifikacích s možností střihu materiálu až do tloušťky 30 mm a maximální délkou střihu 8,1 m.

QC12Y Series

Velmi kvalitní CNC nůžky gilotinového typu s možností automatického řízení úhlu a čistoty střihu. CNC nůžky YAWEI se vyznačují vynikající přesností pracovních operací spojenou s jednoduchostí jejich ovládání. Úhel střihu a řeznou vůli lze nastavit automaticky. Jednoduchá obsluha, vysoká přesnost střihu, vysoká účinnost střihu

nezávazná poptávka

  V zastoupení největšího asijského výrobce moderních strojírenských technologií bychom Vám rádi představili špičkové 2D a 3D laserová řezací centra značky YAWEI.

  Produkty značky YAWEI představují světovou technologickou špičku
  v oblasti laserového řezání, ohraňovacích lisů a ohýbacích center, nůžek a výsekových zařízení, avšak nabízených za výrazně
  atraktivnější ceny pro koncového zákazníka.

  Společnost JIANGSU YAWEI vlastní více než 260 celosvětových
  technologických patentů a vyvíjí ty nejmodernější technologie pro
  strojírenský průmysl již od roku 1956!

  Většina produktů je vyráběna v Japonsku s využitím těch nejkvalitnějších komponent ze Švýcarska, Německa, Japonska a USA.

  Jako výhradní partner pro Českou republiku a Slovensko zajišťujeme kompletní distribuci a servis veškerých produktů značky YAWEI.

  Top
  All search results