Slide

HLB Series

Základní řada vláknových laserů s mechanickou výměnou stolu, laserem svařovanou ocelovou konstrukcí, IPG laserovým zdrojem a řezací hlavou YAWEI (Švýcarsko).

HLE Series

Velmi kvalitní vláknové lasery konstruované z hliníkové slitiny s certifikací pro letecký průmysl a dosahující oproti řadě HLB vyšších rychlostí najetí v jednotlivých osách.

HLF Series

Velmi výkonné vláknové lasery posunující řadu HLE na ještě vyšší úroveň. HLF již obsahují hydraulický systém výměnu stolu, řídící systém SIEMENS a obecně dosahují vyšších rychlostí.

HLX Series

Vláknové lasery využívající ty nejmodernější světové technologie s cílem zajištění co nejkratších řezacích časů při zajištění maximální stability a přesnosti řezacího procesu.

HLG Series

Vláknové lasery s možností šikmého řezání a následného svařování nařezaných dílů. HLG obsahují synchronní motor pro hladké hydraulické zvedání s velkým zatížením.

nezávazná poptávka

  V zastoupení největšího asijského výrobce moderních strojírenských technologií bychom Vám rádi představili špičkové 2D a 3D laserová řezací centra značky YAWEI.

  Produkty značky YAWEI představují světovou technologickou špičku
  v oblasti laserového řezání, ohraňovacích lisů a ohýbacích center, nůžek a výsekových zařízení, avšak nabízených za výrazně
  atraktivnější ceny pro koncového zákazníka.

  Společnost JIANGSU YAWEI vlastní více než 260 celosvětových
  technologických patentů a vyvíjí ty nejmodernější technologie pro
  strojírenský průmysl již od roku 1956!

  Většina produktů je vyráběna v Japonsku s využitím těch nejkvalitnějších komponent ze Švýcarska, Německa, Japonska a USA.

  Jako výhradní partner pro Českou republiku a Slovensko zajišťujeme kompletní distribuci a servis veškerých produktů značky YAWEI.

  Top
  All search results