Slide

PBA

univerzální CNC ohraňovací lisy

Ohraňovací lisy řady PBA jsou vyvinuty zejména s důrazem na jednoduchost celého řešení, vysokou kvalitu provedení a dlouhodobou spolehlivost. PBA se vyznačují velmi pevnou konstrukcí, automatickým bombírovacím systémem a uzavřeným řízením s minimálními nároky na údržbu a obsluhu operátorem. Tyto ohraňovací lisy jsou vhodné pro všechny běžné pracovní operace.

PBH

vysokorychlostní CNC ohraňovací lisy

Ohraňovací lisy řady PBH využívají nejmodernější technologie řízení ventilů a další nástroje pro zajištění maximální rychlosti, účinnosti a přesnosti v rámci procesu ohýbání materiálu. Díky systému vyvažování ventilů a nízké teplotě oleje zajišťuje stabilní a spolehlivý proces ohybu. Tyto ohraňovací lisy jsou vhodné pro všechny, i ty nejnáročnější pracovní operace.

PBC

vysokovýkonné CNC ohraňovací lisy

Ohraňovací lisy řady PBC jsou vysokovýkonné lisy vyvinuté zejména s ohledem na absolutní přívětivost, jednoduchost a rychlost obsluhy operátorem s minimalizací nutných prostojů. Výhody řad PBA a PBH doplňuje výrobce mj. o hydraulický systém upínání nástrojů či pojezdový systém podpory materiálu. Tyto ohraňovací lisy jsou vhodné pro všechny, i ty nejnáročnější pracovní operace.

HEAVY

speciální CNC ohraňovací lisy

Řada HEAVY představuje vysokotonážní lisy určené pro ty nejnáročnější aplikace a dosahující ohýbacích sil až 50.000 kN při ohýbacích délkách až 18 m. Tyto lisy se vyznačují vynikající tuhostí a využívají ty nejmodernější dostupné světové technologie. Velice přesný chod je zajištěn mj. díky duálnímu beranu a jeho vedení špičkovým elektrohydraulickým servosystémem.

Řada HEAVY obsahuje unikátní systém upevnění beranu a nosných válců za pomocí plovoucích podpěr a pístů, který za pomocí patentovaného systému lieárního vedení výrazně pomáhá při nevyváženém zatížení a spolu s CNC hydraulickým bombírovacím systémem garantuje dokonalou přesnost ohybu

nezávazná poptávka

  Proč právě vodní paprsky INTEC-G2 od VKR?

  Systémy řezání vodním paprskem INTEC-G2 jsou vybaveny nejnovějšími HI-TECH technologiemi v oblasti řezání vodním paprskem a v kombinaci s patentovanými vodními čerpadly QUANTUM představují skutečnou světovou technologickou špičku.

  Tyto systémy se vyznačují výrazně sníženou spotřebou energie i provozních kapalin při dosažení až 60% nárůstu řezacího výkonu a prokazatelně delší životností jednotlivých komponent. To vše zajišťuje výraznou finanční úsporu spojenou s provozem celého zařízení a snížení environmentální zátěže, na kterou se společnost TECHNI-WPA při vývoji svých řešení zaměřuje.

  Ke všem systémům TECHNI-WPA, ale i systémům jiných výrobců zajišťujeme plnou servisní podporu a dodávku špičkových dílů ve spolupráci s našimi partnery z Německa, Lucemburska, USA a Austrálie!

  Top
  All search results