Špičkové generátory kyslíku OXYGAS

Generátory kyslíku jsou velmi jednoduchým a chytrým řešením úspory provozních nákladů, a zajištění vlastní soběstačnosti v dodávkách kvalitního kyslíku pro veškeré výrobní aplikace.

Představujeme Vám kompletní řadu modulárních, robustních a vysoce spolehlivých generátorů kyslíku OXYGAS založených na technologii Pressure Swing Adsorption (PSA), které vyrábí vysoce kvalitní kyslík s využitím PLC dohledového systému pro zajištění dokonalé čistoty, množství, tlaku, vlhkosti, teploty atd. a funkcí samočištění pro dokonalý výsledek Vašich pracovních operací!

S našimi revolučními PSA systémy OXYGAS je garantována návratnost investice v rozmezí 6 - 48 měsíců!

Naše PSA systémy se navíc vyznačují nejvyšší účinností a až o 25 % nižší spotřebou energie oproti obdobným systémům na trhu!

 

Špičkové generátory dusíku NITROGAS            

Generátory dusíku jsou velmi jednoduchým a chytrým řešením úspory provozních nákladů, zvýšení účinnosti výroby a zajištění vlastní soběstačnosti v dodávkách kvalitního dusíku.

Představujeme Vám kompletní řadu modulárních, robustních a vysoce spolehlivých generátorů NITROGAS založených na technologii Pressure Swing Adsorption (PSA), které vyrábí vysoce čistý dusík (99,999%) selektivní adsorpcí na loži molekulárních uhlíkových sít a to pouze z jednoduchého stlačeného vzduchu!

 

Naše PSA systémy se navíc vyznačují nejvyšší účinností a až o 25 % nižší spotřebou energie oproti obdobným systémům na trhu!

Rádi Vám navrhneme ideální řešení celého systému výroby kvalitního dusíku a připravíme kalkulace nákladů a návratnosti investic. Neváhejte se na nás obrátit!