Slide
PÁSOVÁ BRUSKA PRO VARIABILNÍ UŽITÍ, BROUŠENÍ, LEŠTĚNÍ A ÚPRAVA POVRCHŮ

Velmi variabilní a výkonné systémy pro broušení jedním či více brusnými pásy, sjednocení povrchu i velmi složitých plechových dílů. Celé řešení je nabízeno v mnoha rozměrových variantách, s vlastním systémem upínání dílů, polohovacím stolem a dalším příslušenstvím. 

CENTERLESS BRUSNÉ SYSTÉMY

Spolehlivé centerless systémy a orbitální brusky jako ideální řešení pro automatické broušení, kartáčování a leštění profilů v mnoha výkonnostních i technologických variantách, od ekonomického řešení až po plně automatické jednotky s několikastupňovým procesem leštění. Nabízíme také variantu pro již svařované a ohýbané díly. 

725/726/727

variabilní automatické linky

Vysoce výkonné a variabilní automatické linky vybavené magnetickým či vakuovým uchycením opracovávaných dílů a plechů až do šířky 1500 mm vhodné pro odjehlování, broušení a sjednocování povrchů rychlostí až 5 m/min.

141

komplexní odjehlovací a brousící centrum

Špičkové odjehlovací a brousící centrum vhodné pro konečnou úpravu dílů o tloušťce 4 až 40 mm a pro úpravu před finálním lakováním či galvanizací. Centrum je vybaveno 5 pracovními pozicemi a 7 nástroji s možností automatické tvorby rádiusů až do 2 mm a rychlostí opracování dílů až 8 m/min.

DVOUKOTOUČOVÉ INDUSTRIE BRUSKY

komplexní odjehlovací a brousící centrum

HEAVY-DUTY brusky s 5-let zárukou na motor. Brusky jsou vhodné na broušení a leštění dílu… do průměru kotouče až 350mm.

KARTÁČOVACÍ BRUSKY PRO ODJEHLENÍ PROFILŮ A TRUBEK

komplexní odjehlovací a brousící centrum

HEAVY-DUTY brusky s 5-let zárukou na motor. Brusky jsou vhodné na broušení a leštění dílu… do průměru kotouče až 350mm.

nezávazná poptávka

  Proč právě vodní paprsky INTEC-G2 od VKR?

  Systémy řezání vodním paprskem INTEC-G2 jsou vybaveny nejnovějšími HI-TECH technologiemi v oblasti řezání vodním paprskem a v kombinaci s patentovanými vodními čerpadly QUANTUM představují skutečnou světovou technologickou špičku.

  Tyto systémy se vyznačují výrazně sníženou spotřebou energie i provozních kapalin při dosažení až 60% nárůstu řezacího výkonu a prokazatelně delší životností jednotlivých komponent. To vše zajišťuje výraznou finanční úsporu spojenou s provozem celého zařízení a snížení environmentální zátěže, na kterou se společnost TECHNI-WPA při vývoji svých řešení zaměřuje.

  Ke všem systémům TECHNI-WPA, ale i systémům jiných výrobců zajišťujeme plnou servisní podporu a dodávku špičkových dílů ve spolupráci s našimi partnery z Německa, Lucemburska, USA a Austrálie!

  Top
  All search results