Společnost VKR-abrasive s.r.o. se specializuje na návrhy technického řešení, dodávky a servis špičkového technologického vybavení pro zpracování zejména kovových materiálů, včetně vývoje a výroby vlastních nástrojů!


Spolupracujeme z těmi nejlepšími z celého světa a na český a slovenský trh přinášíme ta nejkvalitnější a často zcela unikátní technická řešení z oblasti dělení materiálu, rovnání, ohýbání, odjehlování a sjednocování povrchů, broušení, kartáčování, leštění i finální úpravy veškerých kovových materiálů a výrobků!


Z těchto důvodů jsme schopni navrhnout opravdu ideální řešení přesně dle Vašich požadavků!


Mezi naše zákazníky se řadí nejznámější strojírenské firmy a společnosti zabývající se výrobou kovových dílců, konstrukcí i finálních produktů, ale naše výrobky a služby nachází uplatnění také v oblasti zpracování kamene, skla, keramiky apod.


Naším hlavním cílem je poskytnout všem zákazníkům komplexní péči a pomoci jim v neustálém zlepšování a inovaci výrobních procesů vedoucích k dosažení co nevyšší kvality výsledných produktů, snižování výrobních nákladů a samozřejmě také zajištění bezpečného pracovního prostředí!


Při poskytování našich služeb dbáme na osobní přístup ke každému jednotlivému zákazníkovi a snažíme se o co nejrychlejší reakci na Vaše potřeby a požadavky!

VKR uvodni obrazek.jpg